Ilmoittautuneet

Trail Run ja XC Korkattiin 29.8. klo 17.00 mennessä ilmoittautuneet

Duathlon 5km pyöräily + 7km juoksuRytkyAntti-OlaviTeam Skiers
Duathlon: 5km pyöräily + 7km juoksuNiskakoskiJohannaTeamSiers
Duathlon: 5km pyöräily + 7km juoksuVanhataloTeroeakoulutus.com
Duathlon: 5km pyöräily + 7km juoksuLehtolaMikaHaU
Duathlon: 5km pyöräily + 7km juoksuLahtiSirpaLahden yllytyshullut
Duathlon: 5km pyöräily + 7km juoksuLahtiHenriLahden yllytyshullut
Duathlon: 5km pyöräily + 7km juoksuKarsikasIlkkaKarsikas
Duathlon: 5km pyöräily + 7km juoksuAla-PöntiöJohanna 
Trail Run Kuntosarja 3km (ilman aikaa)SorvistoMikaelTeamSiers
Trail Run Kuntosarja 3km (ilman aikaa)IsosaloHelenaTeamSiers
Trail Run Kuntosarja 3km (ilman aikaa)IsosaloVesaTeamSiers
Trail Run Kuntosarja 3km (ilman aikaa)WennströmSaaraToholammin urheiliat
Trail Run Kuntosarja 3km (ilman aikaa)SeppäDianaHaapaveden Kaupunki
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa) YliniittyTuomasOulaisten Taru
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa) WallinPekka 
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa) LämsäSonjaOulaisten Taru
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa) MäättäHeidi 
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa) VähäsaariTerttuNevalanmäen Perhekodit
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa) HaverinenJanneNevalanmäen Perhekodit
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa) KuljuMarkoNevalanmäen Perhekodit
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa) TörmälehtoMarkoNevalanmäen Perhekodit
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa) PalasrinneOonaNevalanmäen Perhekodit
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa) NurmesniemiAnssi 
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa) LeppänenArttu 
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa) MoilanenJessica 
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa) AlardtOnni 
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa) KörkköSofia 
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa) OikarinenMiska 
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa) RiekkiTomi 
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa) SyväniemiAleksi 
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa) JärvinenJuuso 
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa) KivistöKonsta 
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa) SuhonenMax 
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa)SeppäAnneliHaapaveden Latu
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa)SaloHeikkiHaapaveden Latu
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa)PirnesIrjaHaapaveden Latu
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa)SaariMaijaHaapaveden Latu
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa)SaariPekkaHaapaveden Latu
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa)SuokasHarriHaapaveden Latu
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa)MyllyläSanna 
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa)SalmelaPekkaTeam Skiers
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa)KakkoTeemu 
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa)NiskakoskiPirjoTeam Skiers
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa)NiskakoskiPauliinaTeam Skiers
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa)MäntyläArttuFc Folk
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa)UusitaloJoukoMetsänkävijät
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa)AhoVeeraRakennusliike Sorvoja Oy
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa)AhoAnnaRakennusliike Sorvoja Oy
Trail Run Kuntosarja 7km (ilman aikaa)AhoJuhaRakennusliike Sorvoja Oy
Trail Run Miehet 15/22kmMyllyläJukkaSK Pohjantähti
Trail Run Miehet 15/22kmSikalaMikko 
Trail Run Miehet 15/22kmKellokumpuSeppoTuTu
Trail Run Miehet 15/22kmHeikkinenNiko 
Trail Run Miehet 15/22kmHautamäkiEskoHaapaveden Latu
Trail Run Miehet 15/22kmJuhoNiemelä 
Trail Run Miehet 15/22kmKäräjäojaAkiKuhmo
Trail Run Miehet 15/22kmHeinonenPetriRauski Extreme
Trail Run Miehet 15/22kmHyvärinenEskoSSAB Europe
Trail Run Miehet 15/22kmSoronenSamuelSorcolor Oy
Trail Run Miehet 15/22kmKollinJanneSaippuakauppiaS
Trail Run Miehet 15/22kmKoirikiviRikuKiuruveden Urheilijat
Trail Run Miehet 15/22kmÖverstiMarkusYlivieska
Trail Run Miehet 7kmIsosaloMiikkaTeamSiers
Trail Run Miehet 7kmNokelaPetteriHau
Trail Run Miehet 7kmNiskakoskiJariTeam Skiers
Trail Run Miehet 7kmJääskeläinenRistoHaapajärvi
Trail Run Miehet 7kmTörmänenTuomasAinali
Trail Run Miehet 7kmMäntyläJariHaU
Trail Run Miehet 7kmlinnamarkusnivala
Trail Run Miehet 7kmYlikaumaMattiHaapaveden Kaupunki
Trail Run Miehet 7kmSorvojaJaakkoRakennusliike Sorvoja Oy
Trail Run Miehet 7kmSorvojaTommiRakennusliike Sorvoja Oy
Trail Run Miehet 7kmSiiriTapioHaapaveden Latu
Trail Run Miehet 7kmKarstunenHannuHaapaveden Latu
Trail Run Miehet 7kmKaarlelaRiku 
Trail Run Naiset 15/22kmLaatikainenHennaSK Pohjantähti
Trail Run Naiset 15/22kmMäkimarttiPäiviTribase
Trail Run Naiset 15/22kmLinnaAino-MariaTeam Skiers
Trail Run Naiset 15/22kmKoukkariSannaTeam Nordic Trail Finland
Trail Run Naiset 15/22kmJääskeläinenAino-MariaHaapajärvi
Trail Run Naiset 15/22kmKellokumpuTanjaTuTu
Trail Run Naiset 15/22kmHyytinenMaaritTeam Nordic Trail
Trail Run Naiset 15/22kmjunes-kähköläAnuTribase
Trail Run Naiset 15/22kmNiukkanenHennaTRIBase
Trail Run Naiset 15/22kmKarstunenRauniHaapaveden Latu
Trail Run Naiset 7kmMyllylahtiSannaYlivieska
Trail Run Naiset 7kmMurtoperäEeva-Leena 
Trail Run Naiset 7kmLaurenIinaTeam Skiers
Trail Run Naiset 7kmSaariAnna-KaisaYlivieskan Kuula
Trail Run Naiset 7kmSorvistoMariaKeski-Pohjanmaan Hiihto ry
Trail Run Naiset 7kmKakkoMerja 
Trail Run Naiset 7kmHarjuhaahtoHeliTeamSiers
Trail Run Naiset 7kmHarjuhaahtoAnneTeamSiers
Trail Run Naiset 7kmLehtonenOutiHau
Trail Run Naiset 7kmMäkiEevaHaapaveden Kaupunki
Trail Run Pojat 7kmOnditiEliasTeamSiers
Trail Run Pojat 7kmLoukkaanhuhtaKalleHaapaveden Urheilijat
Trail Run Pojat 7kmVuorenmaaEliasFc Folk
Trail Run Pojat 7kmHarjuhaahtoAnttiTeamSiers
Trail Run Pojat 7kmMäkikangasViljoOulaisten Huima
Trail Run Pojat 7kmSorvojaNiiloRakennusliike Sorvoja Oy
Trail Run Pojat 7kmKäräjäojaVilhoHau
Trail Run Pojat 7kmNieminenVilleHau
Trail Run Tytöt 7 kmJylänkiAinohau
Trail Run Tytöt 7 kmJylänkiViivihau
Trail Run Tytöt 7 kmSyrjäAlma 
Trail Run Tytöt 7 kmSyrjäViivi 
Trail Run Tytöt 7 kmNikuAnniHAU
Trail Run Tytöt 7 kmTörmänenRuuthHaapaveden urheilijat
Trail Run Tytöt 7 kmTaskilaRiinaHaapaveden Urheilijat
Trail Run Tytöt 7 kmKäräjäojaKieloHau
Trail Run Tytöt 7 kmSorvojaSenjaRakennusliike Sorvoja Oy
Trail Run Tytöt 7 kmPekkalaMarttaHau
Trail Run Tytöt 7 kmPekkalaViljaHau
Trail Run Tytöt 7 kmYliniittySanniOulaisten Taru
XC Aakonvuori 10 km pyöräily (yleinen)SanhuezaOscarOtc
XC Aakonvuori 10 km pyöräily (yleinen)AutioMarkkuOTC
XC Aakonvuori 10 km pyöräily (yleinen)SyrjäTatu 
XC Aakonvuori 10 km pyöräily (yleinen)SalpavaaraTuomas 
XC Aakonvuori 10 km pyöräily (yleinen)PaakinahoPetriOulainen
XC Aakonvuori 10 km pyöräily (yleinen)SorvojaMauriRakennusliike Sorvoja Oy
XC Aakonvuori 10 km pyöräily (yleinen)SorvojaMikaRakennusliike Sorvoja Oy
XC Aakonvuori 10 km pyöräily (yleinen)SorvojaSamiRakennusliike Sorvoja Oy
XC Aakonvuori 10 km pyöräily (yleinen)AutioMauriAgronic Oy
XC Aakonvuori 10 km pyöräily (yleinen)HeikkiläVilleAgronic Oy
XC Aakonvuori 5 km pyöräily (nuoret)AutioEliasOTC
XC Aakonvuori 5 km pyöräily (nuoret)PrescottSamuelGIF
XC Aakonvuori 5 km pyöräily (nuoret)LehtolaEetuHaU
XC Aakonvuori 5 km pyöräily (nuoret)LehtolaMineaHaU
XC Aakonvuori 5 km pyöräily (nuoret)KarsikasIlmariKarsikas
XC Aakonvuori 5 km pyöräily (nuoret)AutioVeetiAgronic Oy